SIMBA DICKIE GROUP
InstagramFacebookHome
2009-07-24, 14:06
ZABAWKI DO FILMU ZAŁOGA G!
        

Jerry Bruckheimer to współtwórca tak wielkich tytułów akcji, jak Armageddon, Twierdza czy Piraci z Karaibów. Film Załoga G to połączenie animacji z kinem aktorskim, obraz powstał we współpracy The Walt Disney Pictures. Film opowiada o załodze świetnie wyszkolonych agentów, którymi są... świnki morskie - Darwin, Walczak i Juarez, kret - Brylus i mucha Plujka. Przed nimi stoi bardzo poważne zadanie - muszą powstrzymać pewnego zwariowanego multimiliardera, który chce zawładnąć światem za pomocą odpowiednio zaprogramowanego sprzętu gospodarstwa domowego.

Firma Dickie przygotowała całą gamę zabawek ściśle związanych z filmem. Zapraszamy do poznania figurek agentów, mamy w ofercie dwa rozmiary - 7 cm i 13 cm, każda figurka z ciekawym dodatkiem. Specjalnie do zabawy 7 - centymetrowymi figurkami powstało piękne laboratorium treningowe dla Załogi G - w nim nasi dzielni agenci przygotowują się do zadań specjalnych.

Na uwagę na pewno zasługują dwie latające figurki - Darwina i Walczaka. Mogą przemierzać cały pokój dzięki dwóm śmigiełkom, a są sterowane za pomocą pilota. Zabawa latającymi agentami to niesamowita frajda, a widok dwóch latających szpiegów - niezapomniany!

Wspaniałym produktem jest także pojazd szybkiego wsparcia, sterowany pilotem, dokładnie tak samo wyglądający, jak ten występujący w filmie. Ma futurystyczny kształt, a jego wymiary to 40 x 25 cm.

Nie zapomnieliśmy także o wyposażeniu, jakim powinien dysponować każdy mały szpieg - jest walkie - talkie, zegarek z podsłuchem i wielofunkcyjna rękawica szpiegowska.

Polecamy także 100, 200 i 500 - elementowe puzzle, każda wersja aż w 4 różnych odsłonach!

Zapraszamy do obejrzenia zwiastuna filmu 

 
SIMBA DICKIE GROUPSimbaDickie ToysMajoretteBigSchucoEichhornHerosNorisZochSchucoSolido
© 2008 SIMBA TOYS POLSKA Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Powered by Netventure
Polityka prywatności i pliki cookies